Dimensiune font

Teme

Stil Meniu

Cpanel
 AddThis Social Bookmark Button

Câştigătorii Concursului Festivalul Virşlilor

Festivalului Virşlilor – medieval şi gastronomic la Castelul Corvinilor, desfăşurat în perioada  8 - 10 iunie 2012, a adus pentru participanţi nu numai gustoşii virşli, ci şi nenumărate premii.

Concursul online „Festivalul Virşlilor” a avut 15 ediţii în cadrul cărora s-au acordat 80 de premii. Dintre aceste 50 de premii au constat în memorii flash de 16 GB, pliante de hârtie, minihărţi de buzunar, albume şi magneti, iar 30 de premii au fost speciale şi au inclus un tricou cu Castelul Corvinilor pe lângă celelalte materiale promoţionale. Premiile speciale au fost acordate pentru primele şi ultimele ediţii organizate în cele trei zile ale festivalului, cu scopul de a răsplăti participanţii care au ajuns devreme la festival, precum şi pe cei care au rămas alături de noi până la sfârşit.

Concurs Festivalul VirşlilorConcurs Festivalul Virşlilor

Câştigătorii celor 15 ediţii sunt menţionaţi în listele de mai jos. Cei care nu au ridicat premiile au fost trecuţi cu roşu in liste şi sunt rugaţi să ne contacteze fie telefonic la nr. +40 (354) 418 227, fie prin email la adresa Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea. pentru a ne comunica modalitatea prin care doresc să intre în posesia premiilor.

  • Cei care optează pentru ridicarea de la sediul CRED sunt rugaţi să se prezinte cu cartea de identitate pentru a semna listele cu câştigători.
  • Cei care aleg să primească premiul prin curier, sunt rugaţi să ne comunice adresa compeltă şi un număr de telefon.


 EDIŢIILE I - V, 08.06.2012

Ediţia I, 08.06.2012
Nr. crt Numele şi Prenumele câştigătorilor Cod
1 Juverdianu Maria Luiza 15C
2 Ion Eliana 0F7
3 Olariu Ana Maria 0E8
4 Harau Andor 0D3
5 Ursu Teodora 01A
6 Marton Cristina 046
7 Mitrea Diego 0FB
8 Popet Ruben 088
Ediţia II, 08.06.2012
Nr. crt Numele şi Prenumele câştigătorilor Cod
1 Paval Dragos 15D
2 Ruican Adi 042
3 Iorgu Alina  189
4 Orban Ioana Florina 0EE
5 Arion Alexandra  07A
Ediţia III, 08.06.2012
Nr. crt Numele şi Prenumele câştigătorilor Cod
1 Onea Raluca Madalina 0A2
2 Szigyarto Maria 153
3 Sarbu Alexandru 005
4 Horvat Patricia 164
5 Preoteasa Liviu  081

 

 

 

Ediţia IV, 08.06.2012
Nr. crt Numele şi Prenumele câştigătorilor Cod
1 Giura Gianina 0AD
2 Cristea Bogdan 055
3 Scorobete Raluca 09A
4 Posa Alina 13B
5 Chira Raluca 16C
Ediţia V, 08.06.2012
Nr. crt Numele şi Prenumele câştigătorilor Cod
1 Albulet Ciprian 124
2 Calistica Liviu 130
3 Raducu Marian 06D
4 Burtea Florina 13C
5 Palade Dana  137

 EDIŢIILE VI - X, 09.06.2012

Ediţia VI, 09.06.2012
Nr. crt Numele şi Prenumele câştigătorilor Cod
1 Iocaboni Florin 0D5
2 Maftei Bianca 015
3 Lupu Ciprian 0DC
4 Cadar Florin 0D7
5 Zimbreanu Daniel  09F
Ediţia VII, 09.06.2012
Nr. crt Numele şi Prenumele câştigătorilor Cod
1 Rus Razvan Darius 0A6
2 Diaconu Bogdan 0F0
3 Campeanu Magda  13F
4 Brutaru Alexandra  099
5 Dan Adela 02F
Ediţia VIII, 09.06.2012
Nr. crt Numele şi Prenumele câştigătorilor Cod
1 Daraban Tudor 170
2  Dailovici Georgiana 0B3
3 Andras Cristina 119
4 Paval Maria 0EF
5 Apostol Eliza 0D0

 

Ediţia IX, 09.06.2012
Nr. crt Numele şi Prenumele câştigătorilor Cod
1 Trandafir Sergiu 095
2 Pletea Ana  07C
3 Mircea George 059
4 Ivanik Carla 0E4
5 Crintoaie Andreea 026
Ediţia X, 09.06.2012
Nr. crt Numele şi Prenumele câştigătorilor Cod
1 Raileanu Robert 165
2 Furnica Andrei  0D1
3 Taleanu Ana Maria  002
4 Kaluser Mihaela 071
5 Peticel Adina 09D

 EDIŢIILE XI - XV, 10.06.2012

Ediţia XI, 10.06.2012
Nr. crt Numele şi Prenumele câştigătorilor Cod
1 Palade Emanuel  181
2 Topala Viorel  17D
3 Picui Manuela  061
4 Socaciu Florentina 134
5 Calugareanu Bogdan 01C
Ediţia XII, 10.06.2012
Nr. crt Numele şi Prenumele câştigătorilor Cod
1 Nicolescu Anca 089
2 Mercurean Gabriel 083
3 Maier Laura 0BE
4 Lita Adina  0F1
5 Mandrean Ramona Denisa 01F
Ediţia XIII, 10.06.2012
Nr. crt Numele şi Prenumele câştigătorilor Cod
1 Barsan Cristian  115
2 Cernat Kati 03A
3 Theiss Gina 02B
4 Petculescu Alexandru 102
5 Dragomir Lucian 0E1

 

Ediţia XIV, 10.06.2012
Nr. crt Numele şi Prenumele câştigătorilor Cod
1 Balaci Iulia Maria 022
2 Petrea Sergiu 0EC
3 Miron Adelina 034
4 Serban Mircea 09E
5 Truta Florina Ramona 0A5
Ediţia XV, 10.06.2012
Nr. crt Numele şi Prenumele câştigătorilor Cod
1 Gheorghe Ancuta 027
2 Vava Iulia 04A
3 Cristea Daria Roxana 11B
4 Muresean Alexandra 049
5 Pintili Ioana 0DE
6 Cubleşan Bogdan  17C
7 Albu Lidia Maria 15B